Hakkımızda

Bir bayan ayakkabısının görüntüden çok daha fazlası olduğunu hissettiren FLYBYDB, üniformalı çalışan bayanlara şıklığı, rahatlığı ve konforu bir arada sunuyor. En kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabılarımız en iyi ustaların elinden çıkıyor. İster okulda ister işte olsun, tek tip kıyafetle de şık ve zarif olunabileceğini gösterirken, doğru ayakkabı kullanımının verdiği rahatlığı, konforu ve kaliteyi bir arada yaşatıyor.

9 Pont (6 cm) Klasik

Üretici: flybydb
390,00 ₺
Ürün Bilgileri

Hostes ayakkabı modellerinde; çalışma ayakkabısı arayışında olan kabin memurlarının şikâyetlerini dikkatte alarak kaliteli, konforlu ve dayanıklı ayakkabılar imal ediyoruz.

El işçiliği ile kendi imalathanemizde imal edilen farklı yüksekliklerdeki Hostes Ayakkabıları ve Galley Ayakkabısı evden çıkıştan başlayan uzun görev süresi boyunca kabin memurlarının en önemli yardımcısıdır. Ayağa temas eden tüm malzeme doğal olup ortopedik taban ve tabanlığı ile ayaklarınızın maruz kaldığı aşırı baskıyı azaltarak yorgunluğunuzu hissettirmeyecek bir ayakkabı konforu sizleri bekliyor.

Vidala Dana Derisi

Flybydb ayakkabılarında kullanılan deriler, insan sağlığını etkileyen tehlikeli maddeler ve ağır metallerden arındırılmış 1. Sınıf vidala dana derisidir.

Anti-Statik

Flybydb ayakkabılarında doğal deri ve 1. Sınıf anti-static özellikte malzemeler kullanılması dolayısı ile ürün yüzeyinde elektrik yükü oluşması önlenir.

Kaydırmaz Taban

Flybydb ayakkabılarında kullanılan 1. sınıf tipo tabanlık kullanılmaktadır. Maksimum kayma direnci oluşturulan ayakkabılar her türlü zeminde kullanıma uygundur.

Güvenli Geçiş

Flybydb ayakkabılarında metal aksamlar olmayan ürünler kullanılır ve özel birleştirme teknikleri sayesinde, x-ray cihazlarından güvenli geçiş sağlar.

Konfor

Flybydb markalı tüm ürünlerde ayağa temas eden tüm malzeme doğal deridir ve ayağın şeklini alan, yük dağılımını dengeleyen 1. Sınıf ortapedik tabana sahiptir.

Ürün Değerlendirmeleri
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
*
*
*
*
Kötü
Mükemmel