Hakkımızda

Bir bayan ayakkabısının görüntüden çok daha fazlası olduğunu hissettiren FLYBYDB, üniformalı çalışan bayanlara şıklığı, rahatlığı ve konforu bir arada sunuyor. En kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabılarımız en iyi ustaların elinden çıkıyor. İster okulda ister işte olsun, tek tip kıyafetle de şık ve zarif olunabileceğini gösterirken, doğru ayakkabı kullanımının verdiği rahatlığı, konforu ve kaliteyi bir arada yaşatıyor.

9 Pont Yuvarlak Ökçe Mavi

Üretici: flybydb
Teslim tarihi: 3-5 days
650,00 ₺
Ürün Bilgileri

Stiletto ayakkabı modelleri hiçbir zaman modası geçmeyen ve kadınların vazgeçemediği modeller olup şıklık ve zarafette üst düzeydir. Estetik topuk ve gövde kıvrımı, sivri burnu ve göz alıcı renkleri ile her ortamda fark edilir. Son trend tasarımlar ve topuk boyları ile süet ve deri stilettolar sezonun en çok tercih edilen renkleri ile kadınların gözdesidir. Her mekânda dikkatleri üzerine çeken ürünlerimiz, tarz sahibi bayanların kendini en güzel şekilde ifade ettiği modellerdir.

Oğlak Derisi

Flybydb ayakkabılarında kullanılan deriler, insan sağlığını etkileyen tehlikeli maddeler ve ağır metallerden arındırılmış 1. Sınıf oğlak derisidir.

Anti-Statik

Flybydb ayakkabılarında doğal deri ve 1. Sınıf anti-static özellikte malzemeler kullanılması dolayısı ile ürün yüzeyinde elektrik yükü oluşması önlenir.

Kaydırmaz Taban

Flybydb ayakkabılarında kullanılan 1. sınıf tipo tabanlık kullanılmaktadır. Maksimum kayma direnci oluşturulan ayakkabılar her türlü zeminde kullanıma uygundur.

Güvenli Geçiş

Flybydb ayakkabılarında metal aksamlar olmayan ürünler kullanılır ve özel birleştirme teknikleri sayesinde, x-ray cihazlarından güvenli geçiş sağlar.

Konfor

Flybydb markalı tüm ürünlerde ayağa temas eden tüm malzeme doğal deridir ve ayağın şeklini alan, yük dağılımını dengeleyen 1. Sınıf ortapedik tabana sahiptir.

Ürün Değerlendirmeleri
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
*
*
*
*
Kötü
Mükemmel
Bu ürünü alanlar, bunları da aldılar

7 Pont Siyah

550,00 ₺

Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde zamanla ayak şeklini alan alçak topuklu ayakkabı tercih eden kadınlar için idealdir.

15 Pont Vizon

650,00 ₺

Geniş renk seçeneği arasında modern ve yenilikçi çizgisi ile oldukça popüler olan 13 Pont 9 cm Yeşil Stiletto, sağlıklı, şık ve zarif bir model olarak dikkat çekiyor. Yeşilin her tonu ile kombine edilen ürünümüz, ince uzun topuk formu ve ayağı saran gövdesi ile etkileyici bir görüntü sergiliyor. Giderek incelen estetik topuğu, mükemmel bir kavisle buruna kadar inen çizgisi ve çekici bir ayak kavisi yaratan tasarımı ile ayakkabı modasına adeta son noktayı koyuyor.