Hakkımızda

Bir bayan ayakkabısının görüntüden çok daha fazlası olduğunu hissettiren FLYBYDB, üniformalı çalışan bayanlara şıklığı, rahatlığı ve konforu bir arada sunuyor. En kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabılarımız en iyi ustaların elinden çıkıyor. İster okulda ister işte olsun, tek tip kıyafetle de şık ve zarif olunabileceğini gösterirken, doğru ayakkabı kullanımının verdiği rahatlığı, konforu ve kaliteyi bir arada yaşatıyor.

Kadınların vazgeçilmez tutkusu olan ayakkabılar…

Kitaplara konu olmuş topuklular ve babetler…

Şüphesiz ki bir kadının kombinlerinde en önemli unsur ayakkabı olmuştur. Kimi zaman ise ayakkabının rahat olmayacağı düşüncesiyle o kombinden vageçilmiştir. Bu vazgeçişleri yaşamamak için konfor, kalite ve şıklık bir arada olmalıdır. Bu yüzden sizler için kullandıkça ayağın şeklini alan, dış yüzeyi birinci kalite vidala dana derisi, iç yüzeyi keçi derisinden olup, ayakta terleme ve koku yaratmayan, ayakları yormayan, çalışan kadınların favorisi Business ayakkabıları ürettik.

Lacivert Galley Ayakkabısı

320,00 ₺

Babet iş ayakkabısı olarak oldukça fazla tercih edilen Galley Ayakkabı modeli, 1. kalite vidala dana derisi dış yüzeyi ve keçi derisi iç tabanlığı ile hem şık hem de sağlıklı ve kaliteli bir modeldir. Esnek ve yumuşak dokusu ile zamanla ayak şeklini alırken deforme olmadan uzun yıllar aynı kalitede kullanılır.

Siyah 7 Pont (5 cm) Klasik

390,00 ₺

Dışı 1. kalite vidala derisi, iç astarı keçi derisinden olan 7 pont 5 cm klasik model iş ayakkabısı, sağlıklı ve uzun ömürlüdür. 34-43 numara seçenekleri, siyah ve lacivert renk alternatifleri bulunmaktadır. Gün boyu ayakların rahat edeceği şekilde tasarlanmış olup teri emen, ayak kokusunu önleyen ve nefes alan yapısı ile konforlu bir yürüyüş sergiler.

9 Pont (6 cm) Klasik

390,00 ₺

Dışı 1. kalite vidala derisi, iç astarı keçi derisinden olan 9 Pont (6 cm) Klasik model iş ayakkabısı, sağlıklı ve uzun ömürlüdür. 34-43 numara seçenekleri, siyah ve lacivert renk alternatifleri bulunmaktadır. Gün boyu ayakların rahat edeceği şekilde tasarlanmış olup teri emen, ayak kokusunu önleyen ve nefes alan yapısı ile konforlu bir yürüyüş sergiler.

9 Pont (6 cm) Köşeli

390,00 ₺

Köşeli topuk tasarımı ile yere sağlam basan ve tipo kaymaz tabanı ile kayma ve düşme riski bulunmayan 9 Pont (6 cm) Köşeli, 1. kalite vidala derisinden üretilmiş olup son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. İç astarı keçi derisinden olan modelin en önemli özelliklerinden biri de nefes alan yapısıdır. Bu özelliği ile ayaklar gün boyu terleme ve kokma sorunu yaşamaz.

11 Pont (7 cm) Klasik

390,00 ₺

Yüksek topuk iş ayakkabıları içerisinde yumuşak dokusu, zamanla ayakların şeklini alan esnek yapısı ve ortopedik tabanı ile 11 Pont (7 cm) Klasik, 34-43 numara aralığında siyah ve lacivert renk seçenekleri ile tüm iş kadınlarına hitap ediyor.

13 Pont (9 cm) Platform

390,00 ₺

Yüksek topuk iş ayakkabıları içerisinde yumuşak dokusu, zamanla ayakların şeklini alan esnek yapısı ve ortopedik tabanı ile 11 Pont 7 cm Klasik, 34-43 numara aralığında siyah ve lacivert renk seçenekleri ile tüm iş kadınlarına hitap ediyor.