Hakkımızda

Bir bayan ayakkabısının görüntüden çok daha fazlası olduğunu hissettiren FLYBYDB, üniformalı çalışan bayanlara şıklığı, rahatlığı ve konforu bir arada sunuyor. En kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabılarımız en iyi ustaların elinden çıkıyor. İster okulda ister işte olsun, tek tip kıyafetle de şık ve zarif olunabileceğini gösterirken, doğru ayakkabı kullanımının verdiği rahatlığı, konforu ve kaliteyi bir arada yaşatıyor.

Hiç şüphesiz ki çalışan kadınlar için ayakkabı rahatlığı olmazsa olmazdır. Devamlı ayakta çalışan hosteslerimiz için ise konfor, vazgeçilmez bir hal almıştır.

Hal böyleyken uzun, meşakkatli görev süreleri boyunca kabin memurlarımızın yanında olmak istedik ve Flybydb.com.tr olarak tamamen doğal malzemelerin kullanıldığı, ortopedik tabanı sayesinde ayağın gün boyu maruz kaldığı baskıyı ortadan kaldıran, uzun ömürlü hostes ayakkabıları ürettik. Gün sonu yorgunluğunu hissettirmeyen konfor şimdi tüm hosteslerimizle…

9 Pont (6 cm) Klasik

390,00 ₺

Hosteslere özel olarak tasarlanmış zarif bir model olan havayolları şirketlerinin önerdiği 9 Pont 6 cm klasik tüm bayanlara hitap ediyor. Ayakları zarif bir şekilde sararken zamanla ayak şeklini alarak esnek ve konforlu bir yürüyüş sunuyor. Hem şık hem de kaliteli bir iş ayakkabı modeli olup kolay kolay deforme olmayan dayanıklı yapısı ile uzun yıllar aynı kalitede bir kullanım sağlıyor.

Siyah Dolgu Topuklu Deri

390,00 ₺

Yumuşak ve esnek bir çalışma ayakkabısı olarak zamanla ayak şeklini alan alçak topuklu ayakkabı tercih eden kadınlar için idealdir.