Hakkımızda

Bir bayan ayakkabısının görüntüden çok daha fazlası olduğunu hissettiren FLYBYDB, üniformalı çalışan bayanlara şıklığı, rahatlığı ve konforu bir arada sunuyor. En kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabılarımız en iyi ustaların elinden çıkıyor. İster okulda ister işte olsun, tek tip kıyafetle de şık ve zarif olunabileceğini gösterirken, doğru ayakkabı kullanımının verdiği rahatlığı, konforu ve kaliteyi bir arada yaşatıyor.

Siyah Fıçılı Okul Ayakkabısı

Üretici: flybydb
Teslim tarihi: 3-5 days
460,00 ₺
Ürün Bilgileri

Kız öğrenci okul ayakkabılarında kaliteli ve sağlıklı son moda okul ayakkabısı çeşitleri, ayak gelişimini destekleyen göz alıcı tasarımlarla müşterilere sunuluyor.

Her biri 1. kalite dana derisi dış yüzeyi ve keçi derisi iç tabanlığı ile hem dayanıklı hem de sağlıklı ayakkabılar olarak tercih ediliyor. İleriki dönemde kız öğrencilerin topuklu ayakkabıya alışmasını kolaylaştıran ürünlerimiz, ortopedik tabanlıklı olup rahat ve konforludur.

Vidala Dana Derisi

Flybydb ayakkabılarında kullanılan deriler, insan sağlığını etkileyen tehlikeli maddeler ve ağır metallerden arındırılmış 1. Sınıf vidala dana derisidir.

Anti-Statik

Flybydb ayakkabılarında doğal deri ve 1. Sınıf anti-static özellikte malzemeler kullanılması dolayısı ile ürün yüzeyinde elektrik yükü oluşması önlenir.

Kaydırmaz Taban

Flybydb ayakkabılarında kullanılan 1. sınıf tipo tabanlık kullanılmaktadır. Maksimum kayma direnci oluşturulan ayakkabılar her türlü zeminde kullanıma uygundur.

Güvenli Geçiş

Flybydb ayakkabılarında metal aksamlar olmayan ürünler kullanılır ve özel birleştirme teknikleri sayesinde, x-ray cihazlarından güvenli geçiş sağlar.

Konfor

Flybydb markalı tüm ürünlerde ayağa temas eden tüm malzeme doğal deridir ve ayağın şeklini alan, yük dağılımını dengeleyen 1. Sınıf ortapedik tabana sahiptir.

Ürün Değerlendirmeleri
Yorum Yap
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
*
*
*
*
Kötü
Mükemmel